LLAMARO s.r.o.

Návrh, výroba a prodej workoutových hřišť

Stavíme pro Vás moderní hřiště a parky, postavené na vlastním vývoji s využitím nejmodernějších technologií, materiálů a prvků.

Work4out City Edition


Work4out City Edition
je obchodním označením konstrukční a výrobní edice určené do městských částí. Vhodné pro obce, města ale i školy, výcviková střediska a další. City edition je to nejlepší, co Vám můžeme do městského provozu nabídnout. Robustní provedení “antivandal” tvořené pevnými spoji, znesnadněná demontáž. Vysoce kvalitní a stabilní nerezové hrazdy, dvousložkový základový nátěr, vysoká kvalita povrchových úprav. To je to co zdobí Work4out edici WCe.
Work4out Easy Edition


Work4out Easy Edition je obchodní označení konstrukční a výrobní řady určené všude tam, kde klient řeší cenu. Easy edition je vyrobena ze slabostěnného materiálu. Konstrukce nedosahuje tak pevného provedení jako varianta City edition. Abychom dosáhli příznivější ceny, je konstrukce vyrobena z jeklů v jakosti S235JR se zaručitelnou svařitelností. Standardní půdorys čtverce nebo obdélníku. Easy edition můžeme dodat také v silnostěném provedení. Jednodušší jeklové provedení, kvalitní cenově přijatelné materiály, použití ocelových hrazd. To jsou typické rysy vysoce konkurečně schopné řady WEe.

Work4out Home Edition


Work4out Home Edition
je obchodní označení konstrukční a výrobní edice určené pro domácí využití. Charakteristickými rysy je vysoká kvalita použitých materiálů. Kompatibilita jednotlivých prvků a komponent. Pro domácí využití nezbytná jednoduchá montáž. Samozřejmostí je záruční a následný pozáruční servis a doplňkové služby. To jsou charakteristické prvky a znaky Workoutu s označením WHe.
LLAMARO s.r.o.
Na Štěpnici  347, Potštejn
517 43 Potštejn
IČ:28764307
+420 731 328 250

LLAMARO area - skladová oblast

Do Ostrov 38
517 43 Potštejn
CZECH REPUBLIC