LLAMARO s.r.o.

LLAMARO Martial Arts Club o.s

 

Klub vznikl 10.10.2005 jako Lama gym - DDM Vamberk - sebeobrana pro děti.

Zakladatelem a trenérem byl Robin Homolka.

 

Homolka začínal ve 12 letech s karate postupně u Vladimíra Luxe, Rostislava Slaniny, ale hlavně Tomáše Stárka.

V 15 letech se Homolka dostal k trenérovi kickboxu Radkovi Nekvindovi, několikanásobnému mistru světa v kickboxu. To byl Nekvinda „jen“ mistrem republiky, takže byl Homolka u všech jeho dalších evropských i světových titulů, jako jeho svěřenec. Pod Nekvindovým vedením se Homolka stal mistrem ČR.

Michal Baláš fighter Muay Thai z Hanuman gym Praha, zase pomohl Homolku připravit se na titulový zápas o mistra ČR, který Homolka prohrál s Markem Pinkasem z KTSO-Praha.

V roce 2005 byl Homolka pozván trenérem Filipem Bendou na trénink Vale Tudo do Tyníště nad Orlicí. Zde se setkal s Romanem Vanickým, mistrem Evropy ve Vale Tudo, s kterým si zanedlouho začal vyměňovat zkušenosti. Homolka začal Vanického připravovat na zápasy nejen po thaiboxérské stránce, ale také po boxérské. Vanický ho na oplátku začal seznamovat s MMA.

Díky Vanickému se Homolka seznámil s profesionálním trenérem Boxu stáje Siam, panem Milanem Mikotou, pod kterým Vanický nastupoval k profesionálním boxérským utkáním. Ve stáji Siam se Homolka stal asistentem trenéra Mikoty a získal zde profesionální boxerskou trenérskou licenci a další zkušenosti. Po skandálech stáje SIAM, odešel Homolka ze stáje a založil vlastní LLamaro Martial Arts Club o.s.

Homolka začal trénoval své první "dospělé" svěřence a již po čtyřech měsících s nimi jel sbírat zkušenosti na Amateur Mixed Martial Arts Championships, odkud si šest borců přivezlo tři zlaté medaile.

 

BOXERNA - škola boxerských sportů

Boxerna - sportovní a relaxační centrum Doudleby n. Orlicí.

 

V roce 2009 se naše škola boxerských sportů LLamaro Martial Arts Club o.s. dohodla s Tomášem Adámkem, který také oputil stáj SIAM na spolupráci.
V letech 2009-2010 Adámek hostoval a reprezentoval naši školu.Díky němu jsme získali mnoho cenných zkušeností.

 

V roce 2012 přichází nový partner a společně zakupujeme nemovitost. Tím definitivně končíme s pronájmy a začínáme konečně budovat svoji první vlastní boxernu.

 

Kromě hlavního trenéra Robina Homolky vedou tréninky i asistent hlavního trenéra David Vašků a další instruktoři, kteří vypomáhají s hodinami.

 

Diky našim sponzorům a partnerům máme nyní pěkné a moderně vybavené prostory na adrese:

 

BOXERNA
Komenského 325
Doudleby nad Orlicí
517 42

 

Naši školu navštívilo několik slavných osobností a fighterů. Jmenujme například: Jiřího Žáka, Jindřicha Veleckého, Lukáše Konečného, Karlose Vemolu, Jana Landu, Honzu Homolku, Jiřího "Didi" Dimitrova, Bohumila Lungrika, Honzu "Hanzáka" Voborníka, Jana Maršálka, Davida Dvořáka a další.
 

V případě zájmu nás navštivte nebo nás kontaktujte.

Naši partneři

LLAMARO s.r.o.
Na Štěpnici 347,  Potštejn 517 43
Czech Republic

(+420) 731-328-250
info@llamaro.com